Jak odzyskać pieniądze? Oferta Dlaczego my? Najczęstsze pytania Kontakt Poleć nas  797 971 083
797 971 083 Zwrot z Polisolokat biuro@zwrotzpolisolokat.pl

Odzyskaj pieniądze
z polisolokaty

Odzyskaj pieniądze z polisolokaty!
Skontaktujemy się z Tobą w 48H

Czy wiesz, że...

UOKIK postawił zarzuty blisko 20 towarzystwom ubezpieczeniowym oferującym polisolokaty. TU narzucając opłaty likwidacyjne na konsumentów w przypadku wcześniejszego rozwiązania polisy inwestycyjnej działały bezprawnie. Polisolokaty oferowane jako bezpieczne i zyskowne w rzeczywistości okazały się pułapką inwestycyjną obarczoną wysokim ryzykiem utraty zainwestowanych pieniędzy.

 

Jeżeli planujesz unieważnienie polisolokaty lub zrezygnowałeś z umowy i pobrano od Ciebie opłatę likwidacyjną

Skontaktuj się z nami w sprawie odzyskania środków

ODBIERZ PIENIĄDZE Z OPŁATY LIKWIDACYJNEJ

Zwrot z polisolokaty

Posiadacze polisolokat mogą powalczyć nie tylko o zwrot z polisolokaty kwoty, która pozostała na rachunku polisowym pobrana tytułem opłaty likwidacyjnej, lecz także o zwrot pełnych wpłaconych składek, ustalając nieważność całej umowy.

Chcesz otrzymać zwrot z polisolokaty? Oferujemy pomoc konsumentom w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pomagamy szybko zlikwidować spór oraz otrzymać zwrot z polisolokaty, pieniądze pobrane tytułem opłaty likwidacyjnej. Zwrot z polisolokaty jest możliwy, pod warunkiem, że opłata likwidacyjna była bardzo wysoka oraz, że sprawą zajmą się profesjonaliści. Znaczna większość spraw przeciwko zakładom ubezpieczeń kończy się dla klientów korzystnie, warto się zastanowić nad dochodzeniem swoich praw oraz zwrotem z polisolokaty.

Zwrot z polisolokaty może otrzymać każdy, kto unieważnił polisolokatę i zapłacił opłatę likwidacyjną. Otrzymaj zwrot z zakupionej polisolokaty z pomocą PCWO. Zwrot z polisolokaty.

Skontaktuj się z nami

Teraz

Zgłaszasz się do nas 797 971 083 lub przez formularz, przesyłasz pełnomocnictwo

Do 21 dni

Po otrzymaniu dokumentacji z Towarzystwa bezpłatnie analizujemy Twoją sprawę

Nawet w 3 dni

Wyliczamy wysokość zwrotu i przedstawiamy ofertę

Nawet w 3 dni

Wyliczamy wysokość zwrotu i przedstawiamy ofertę
Joanna
Radlin
Odzyskała 36958 zł
z TU Vienna
Zygmunt
Lublin
Odzyskał 6587 zł
z TU AXA
Małgorzata
Poznań
Odzyskała 9761 zł
z TU Aegon
Andrzej
Tyczyn
Odzyskał 9561 zł
z TU Europa
Marek
Iława
Odzyskał 12430 zł
z TU Vienna
Odzyskaj pieniądze

O nas

Nasza kancelaria od lat skutecznie zajmuje się odzyskiwaniem bezprawnie pobranych opłat likwidacyjnych z polisolokat. Stajemy po stronie Klientów, którzy zostali nieuczciwie potraktowani przez towarzystwa ubezpieczeniowe i utracili część, bądź całość zainwestowanych środków. Dochodzenie praw Klienta jest motorem naszych działań. Prowadzimy każdą sprawę indywidualnie od momentu pozyskania dokumentacji aż do pełnego odzyskania należnych środków.

Reprezentujemy naszych Klientów zarówno w negocjacjach polubownych, prowadzących do zawarcia ugody z towarzystwem, jak i postępowaniach sądowych prowadzących do odzyskania utraconych środków w związku z likwidacją posiadanej polisolokaty. Towarzystwa, przeciwko którym występujemy to m.in.

Aegon Skandia (Vienna) AXA Generali Europa Open Life Metlife Aviva Warta ING Nationale Nederlanden Hestia
Jeśli dałeś się złapać w pułapkę inwestycyjną, doskonale wiemy jak Ci pomóc, zadzwoń by otrzymać zwrot z polisolokaty.

#zwrot #polisolokaty #opłaty likwidacyjne #zwrot z polisolokaty #kancelaria polisolokaty #wypłaty z polisolokaty #aegon rezygnacja #europa rezygnacja #odzyskanie pieniędzy z polisy #zwrot opłaty likwidacyjnej

Dlaczego my

Bezpłatna weryfikacja
ZERO KOSZTÓW
Weryfikacja jest bezpłatna. Opłaty sądowe pozostają po naszej stronie
Maksimum korzyści
Oszczędność czasu i energii
Jeśli zdecydujesz się na naszą pomoc - nie musisz angażować się w sprawę sądową, dzięki czemu nie tracisz czasu i zyskujesz spokój
Szybka wypłata
Skuteczność
Zapewniamy rozwiązania, dzięki którym pieniądze ze zwrotu z polisolokaty szybko pojawią się na Twoim koncie
Cała Polska
Formalności online
Odległość na mapie to dla nas nie problem. Działamy na terenie całej Polski

Zwrot z polisolokaty już dziś

chcesz odzyskać pieniądze z opłaty likwidacyjnej lub posiadasz aktywną polisolokatę i chesz ją zlikwidować?

Najczęstsze pytania

W jakim czasie otrzymam pieniądze?

Jeżeli Klient zdecyduje się na wypłatę po zakończeniu sprawy, pieniądze trafiają na jego konto w ciągu maksymalnie 14 dni.

Ile kosztuje mnie wasza usługa?

Klient nie ponosi żadnych wstępnych kosztów. Prowizja jest uzależniona od wysokości opłaty likwidacyjnej oraz stopnia skomplikowania sprawy. Jej wysokość ustalana jest z Klientem przed podpisaniem umowy i pobierana z odzyskanej kwoty.

Czy mogę skorzystać z waszej pomocy jeśli nie posiadam dokumentów?

Jak najbardziej! Jeśli nie posiadasz dokumentów dla nas to nie problem. Bezpłatnie zapewniamy pomoc w zakresie pozyskania niezbędnych dokumentów.

Ile trwa sprawa sądowa?

Sprawa sądowa trwa zazwyczaj ok. 1.5 roku, jednak można odzyskać środki szybciej decydując się na opcję odkupu i sfinalizowania, wtedy odzyskujesz pieniądze nawet w 30 dni.

Z jakich towarzystw ubezpieczeniowych odzyskujecie pieniądze?

Towarzystwa przeciwko którym występujemy to m.in. Aegon, Skandia (Vienna), AXA, Generali, Europa, Open Life, Metlife, Aviva, Warta, ING Nationale Nederlanden, Hestia

Czym są polisolokaty?

Polisolokata to potoczna nazwa umowy indywidualnego lub grupowego ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.

Na czym polega nieuczciwość towarzystw ubezpieczeniowych?

Doradcy finansowi przedstawiali ofertę nie informując rzetelnie o ryzyku, kryteriach doboru aktywów a co najważniejsze, o tzw. opłatach likwidacyjnych, pobieranych w razie wcześniejszego rozwiązania umowy. Klienci często dostawali do podpisania umowę z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, przy okazji pobierania kredytu np. mieszkaniowego, aby „podnieść zdolność kredytową”. Umowa ta zawierała 30-60 kart zagęszczonego tekstu pisanego małą czcionką. Ponadto przedstawiano im kusząco wyglądające wykresy lub tabelki pokazujące stopy zwrotu w wysokości nawet kilkudziesięciu procent rocznie. W praktyce klienci znajdowali się na ostatnim miejscu w kolejce po zyski z polisolokat, zarabiały na nich przede wszystkim banki, ubezpieczyciele oraz pośrednicy finansowi.

Czy mogę złożyć pozew indywidualny?

Oczywiście. Jednak decydując się na naszą pomoc wybierasz najkorzystniejszą opcję. Pozew indywidualny to tytaniczny trud, a wydanie prawomocnego wyroku w przypadku pozwu zbiorowego często przekracza 6 lat

Wygrane sprawy

Pan Wojciech

Lekarz z Puław

Konkurencja odmówiła podjęcia się sprawy, nasza kancelaria wywalczyła 4247 zł.

Pan Grzegorz

Radca prawny z Łodzi

Po zlikwidowaniu polisolokaty towarzystwo potrąciło wszystkie srodki, my odzyskaliśmy 6483 zł

Dołącz do nich

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.